Завантажуємо...

ПЗНІФ «Клуб надійних інвестицій»

Пайовий закритий недиверсифікований інвестиційний фонд «Клуб надійних інвестицій»

 

Нажаль, більшість секторів вітчизняної економіки, насамперед технологічних, не в змозі  успішно конкурувати з аналогами не тільки розвинених країн (США, ЄС, Японія), а й з аналогами країн, що розвиваються (Китай). Одним із наслідків такої ситуації є катастрофічне знецінення гривні – з 1,87 грн./долл. США в 1996 р. до 24 грн./долл. США в 2015 р., тобто в 12,8 разів за 19 років! Головним наслідком цього процесу є суттєве знецінення гривневих заощаджень українців. Також можна стверджувати, що вітчизняного фондового ринку практично не існує.

Масштаби "прірви" між нами і ними також наочно ілюструє динаміка цін на акції іноземних і вітчизняних компаній (період 5 років - 2011-2015, в гривневому еквіваленті , без урахування дивідендівсередньому іноземні компанії платять 2-4% річних від вартості акцій)):

автомобілебудування

 
Богдан Моторс -96%
Tesla + 3160%
Daimler + 360%
BMW + 410%
 
авіабудування
 
МоторСіч -41%
Boeing + 611%
Airbus + 663%
 
хімія
 
Стирол -95%
BASF + 270%

 

Усвідомлюючи це, ми створили даний Фонд для інвестицій, передусім у цінні папери, передусім іноземних емітентів. Але у  зв'язку з наявністю до теперішнього часу, створених державоююридичних перепон  для вільного обігу в Україні іноземних цінних паперів,  Фонд не приймає кошти від інвесторів.